POVEDALI O NÁS

Velmi pekne ďakujeme realitnej kancelárii Savona s pomocou pri kúpe bytu. S všetkým Vám pomôžu, vysvetlia aj nad rámec možnosti.

Veľmi pekne ďakujeme. Môžme iba odporučiť.

Zozuľak - kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - realitný maklér

Na začiatku nášho rozhodnutia kúpiť byt sme mali predstavu ako má náš vysnívaní byt vyzerať. No nevedeli sme aké úskalia trh ponúka a čo nás hlavne čaká. Úver sa vybavil celkom rýchlo a začali sme hľadať. Boli sme si pozrieť viacero bytov – tým pádom sme mali možnosť porovnať aj prácu a snahu maklérov nám vyhovieť. Vždy to bolo, byt už taký nekúpite, to je najlepšie riešenie pre Vás, ideálne by bolo hneď podpísať rezervačnú zmluvu atď. Až raz v sobotu na portáli nehnuteľnosti.sk sme našli byt podľa našich predstáv. Tak sme zdvihli telefón a zavolali. Konkrétne sme volali p. Markovi Rossimu – Savona reality. Čakali sme, že určite nezdvihne telefón a v sobotu nebude mať na nás čas. Hneď ako sa ozval, dohodli sme si stretnutie, po prekvapení nám poslal mapku, kde sa byt nachádza – to bol prvý rozdiel medzi inými realitkami. Prišli sme na stretnutie, všetko nám ukázal a vysvetlil a hlavne netlačil na nás, bol príjemný. Takto si predstavujeme prístup makléra. Vo všetkom nám poradil, spoločne nás previedol celým predajným procesom. Veľmi si to vážime a maximálne nám vyšiel v ústrety – jeho realitná kancelária funguje už vyše 16 rokov a vie vždy nie čim prekvapiť. Ten prístup a flexibilita, starosť o zákazníka sa v tejto dobe len tak ľahko nenájde. Všetko s nami kompletne vyriešil, vždy si na nás našiel čas a všetko prebehlo k našej spokojnosti.

Tak ak hľadáte ideálne bývanie – určite odporúčam Realitnú kanceláriu Savona reality, je realitná kancelária z profi prístupom a veľmi pekne ďakujeme za naše nové bývanie.

Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Katrenič - kúpa 3 izbový byt Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - realitný maklér

Ďakujem za pomoc pri predaji nehnuteľnosti a profesionálny prístup.

Suchanovská - predaj 1 izbový byt Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - realitný maklér

Skutočne výnimočný prístup, profesionálne dlhoročné skúsenosti. ✨ Takto vyzerá, ak niekto svoju prácu berie ako poslanie.

Mlynarič - kúpa bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - realitný maklér

My sme realitnú kanceláriu SAVONA oslovili pred 3 mesiacmi náhodne a bez žiadnych informácii o nich. Hneď od prvého telefonického kontaktu sme cítili a dnes po úspešnom predaji sa to len potvrdilo, že sme oslovili profesionálov.

Profesionálov, ktorí vedia, čo robia, baví ich to a vidia zmysel a ciele svojej práce a robia to s maximálne profesionálne so všetkým, čo k tomu patrí, k spokojnosti všetkých zainteresovaných.

Na začiatku bola jasná naša predstava a dnes po 3 mesiacoch je úspešne ukončená jej realizácia s minimálnym naším angažovaním sa do procesu, ale s maximálne odvedenou prácou realitnej kancelária SAVONA.

Týmto by sme sa Vám chceli poďakovať za vysoko zodpovedný a profesionálny prístup k práci, ktorú robíte a prajeme Vám veľa ďalších spokojných klientov.

Rodina Horvayová - predaj rodinného domu v Poprade.

Peter Horvay - predaj domu Poprad Veľká

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - realitný maklér

Maximalna spokojnost realitna kanclaria na vysokej a pofesionalnej urovni .Ďakujeme prekrasne za nove byvanie

Veselovský - kúpa 4 izbový byt Spišská Nová Ves

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - realitný maklér

Ďakujem veľmi pekne realitnej kancelárii SAVONA Poprad za úžasne aktívny a profesionálny prístup. Toto je realitná kancelária na úrovni.
Ďakujem za Vašu prácu a servis.
Môžem len a len odporúčať túto RK aj ostatným.

Veľké Ďakujem.

Lucia J. - prenájom rodinného domu, Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi

Profesionalita, ústretovosť, priateľský prístup a v neposlednom rade spoľahlivosť. Oceňujem rýchle jednanie a snahu nájsť riešenie ,,na mieru" pre mňa. Musím podotknúť, že nie som z Popradu, čiže vysoká flexibilita služieb ma len presvedčila o tom, že som sa rozhodla správne pre túto kanceláriu. Odporúčam.

Mikitová - prenájom 2 izbového bytu v novostavbe, Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - SAVONA realitná kancelária

Ďakujeme realitnej kancelárii SAVONA Poprad za profesionálny a ľudský prístup. Budeme ju len odporúčať ostatným. Este raz veľké Ďakujem

pani Kočíkova - predaj 4 izbového bytu Spišská Nová Ves

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - SAVONA realitná kanclelária

Spolupráca s RK SAVONA REALITY bola na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Zvlášť oceňujem ochotu a flexibilitu p. Rossiho s manželkou, ktorí boli ochotni vždy sa prispôsobiť, nebrali ohľad na čas a na povinnosti. Boli vždy ustretoví, flexibilní, pozitívne naladení, so zmyslom pre detail. Je vidieť vysokú profesionalitu, dlhoročné skúsenosti a zodpovednosť voči klientovi, ale aj voči záujemcom. Chcem sa touto cestou poďakovať za pristup a prajem veľa úspechov v dalšej práci.

 

Stankova

pani Stanková - prenájom bytu, Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - SAVONA realitná kancelária

"ĎAKUJEME realitnej kancelárií SAVONA za jej profesionálny prístup pri predaji a kúpe novej nehnuteľnosti. Za jej ochotu a zmysel pre detaily. Vďaka jej práci sme nemali žiadne starosti a všetko vybavila za nás. Celý priebeh predaja ale aj novej kúpe nehnuteľnosti prebehol od samotného začiatku až po koniec veľmi rýchlo. Kladne hodnotíme jej prístup k vyskytnutým problémom a jej rýchlej reakcii. Môžme ju len vrelo odporúčať. Ďakujeme

rod. Jalovičiarová - predaj 3 izbového bytu v Poprade + kúpa

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI

" Dovoľte mi vyjadriť poďakovanie za spoluprácu s RK - SAVONA realitná kancelária -  pri predaji rekreačného zariadenia v obci Stratená. Proces predaja od prvého stretnutia, až po posledný krok, po predaji nehnuteľnosti bol na veľmi vysokej - profesionálnej úrovni zo strany RK.

V minulosti sme spolupracovali s viacerými RK, ale bez úspechu. Ako nás p. Rossi s manž. informovali a položili otázku: či chceme predávať nehnuteľnosť, alebo predať?.... bolo zrejmé, že v minulosti sa RK naozaj snažili iba predávať.

Z prístupu, aký mali ku klientom, je zrejmé, že sú "profíci vo svojej oblasti" ich prácu treba vysoko ohodnotiť a zaželať im, aby sa aj v budúcnosti RK dobre darilo, čo im úprimne želám a zároveň chcem poďakovať za veľmi dobrú spoluprácu. "

ZO ECHOZ pri Duslo, a.s. - predaj chata STRATENÁ - Dobšinská ľadová jaskyňa

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI

"Profesionálny, aktívny a zároveň ľudský prístup presne to, čo človek potrebuje keď rieši tak dôležitú vec ako je predaj nehnuteľností. Vrelo odporúčam . Ďakujeme SAVONA realitná kancelária"

Janka Škovierová - predaj chata Telgárt

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI

"Aj nám pomohli nájsť dosť rýchlo bytík zato ich odporúčam a budem odporúčať ďalej. Sú to veľmi milí ľudia s krásnou a príjemnou kanceráriou"

Denisa Kubusová - kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI

"Ďakujeme SAVONA realitná kancelária - Marco Rossi -  za prácu makléra aj za servis realitnej kancelárie. Boli sme velmi spokojní. Napriek môjmu ročnému prieskumu trhu a cien na realitných portáloch, by som určite byt v takej cene sám predať nedokázal. Velmi dobrý odhad ceny, super rady k príprave predaja bytu a ostatné už zariadili oni. Určite odporúčam."

Marián Homola - predaj 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI

"Boli sme veľmi spokojní s celkovým prístupom SAVONA realitná kancelária. Zaujal nás už inzerát, ktorý obsahoval všetky potrebné informácie a hlavne dobre nafotené fotky bytu. Následne aj komunikácia s pánom Rossim prebiehala na profesionálnej úrovni. Bol veľmi nápomocný, ochotný a ľudský; všetko nám vysvetlil a so všetkým pomohol. Previedol nás celým procesom kúpy až po preberanie nehnuteľnosti a vybavenie všetkých formalít. Určite túto RK odporúčame aj ostatným. "

Barbora Zamišková - kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI

"Poďakovanie. Váž. pán Marco Rossi,veľká vďaka Vám za sprostredkovanie predaja mojej garzónky. Milo ma prekvapila Vaša profesionalita,ústretovosť a komunikatívnosť. Odporúčam každému Vaše služby. 1*. ĎAKUJEM!"

Anna Remeňová - predaj GARSÓNKY v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér

"Ďakujeme realitnej kancelárii SAVONA za úžasný prístup a zabezpečenie predaja a kúpy nehnuteľnosti."  

Monika Hriňáková - predaj a kúpa 3 izbového bytu v POPRADE

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI - SAVONA realitná kancelária

" Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať pánovi Marcovi Rossimu - SAVONA realitná kancelária - za úžasný prístup , ochotu a pomoc pri hľadaní podnájmu a nájdení práce. Takýchto ľudí je v súčastnosti veľmi málo. Vážime si to! ĎAKUJEME"

Miroslava Stašenko

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

"Pri kúpe bytu sme boli veľmi milo prekvapení, preto sa chceme poďakovať realitnej kancelárii SAVONA - Marcovi Rossimu za veľmi profesionálny (ústretovosť, komunikácia, príprava zmlúv, prepisy) a tak isto aj ľudský prístup počas celého procesu."

Selep Jozef - kúpa 1 izbového bytu

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

" Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za spoluprácu pri kúpe bytu na novom juhu v Poprade. Po predchádzajúcej nie veľmi dobrej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou som mal trochu obavy z celého procesu. Avšak vďaka Vašej profesionálnej práci všetko prebehlo hladko a bez problémov a teraz sa môžeme tešiť na rekonštrukciu bytu podľa našich predstáv. Ďakujem za dotiahnutie všetkých administratívnych vecí až do konca a za pravidelné informovanie o priebehu procesu. Po tejto skúsenosti budem s Vašou realitnou kanceláriou spolupracovať rád aj v budúcnosti pri predaji alebo prenájme môjho terajšieho bytu. Z Vašej práce vidno, že ju neberiete iba ako zamestnanie, ale zároveň je to pre Vás koníčkom. A v takom prípade je to vidno aj na výsledkoch a spokojných zákazníkoch. 

Ešte raz ďakujeme :) "

M. Šimunek - kúpa 4 izbového bytu

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

" Profesionálny prístup +

Komunikačné schopnosti +

Príprava zmlúv a priebeh predaja +

Spokojnosť s dodržiavaním termínov +

Príjemné vystupovanie maklér +

Osobné poďakovanie "

Ing. Milan Vašanič, PhD. s manželkou

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Dobrý deň, na začiatok by som chcela poďakovať Vám za Vaše služby. Kupovali sme u Vás 3-izbový starý byt. Jednanie s maklérkou bolo na jedničku, je to milá, komunikatívna a vtipná ... maklérka... A hlavne vedela všetko povedať narovinu. Práve vďaka nej máme tak krásny prerobený byt. Ona mi dala typ ako ho prerobiť. Vďaka nej som vedela aj zmeniť komplet dispozíciu bytu. Maximálna spokojnosť, čo sa týka predaja služieb aj odovzdania bytu. Ďakujeme jej za náš nový DOMOV. Ďakujem."

Veronika Matušková - kúpa 3 izbového bytu

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Cením si dochvíľnosť, profesionálny a zároveň priateľský prístup realitnej maklérky - SAVONA realitná kancelária. Všetko prebiehalo hladko a na nič som nemusela čakať. Bola som veľmi spokojná od prvého kontaktu až po záverečné podanie ruky. Ďakujem"

Martina Adamcová - kúpa 1 izbového bytu

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Realitnú kanceláriu "SAVONA" som požiadal, aby predala moju nehnuteľnosť. Moju požiadavku vybavili vo veľmi krátkom čase, za čo môžem poďakovať pánovi maklérovi, ktorý vedel poradiť a všetko vybaviť bez mojich starostí a behania po úradoch, skrátka má svoju prácu rád a je veľmi spoľahlivý. Je to dobrá realitka, za čo ďakujem a odporúčam ju druhým." 

Michal Talpaš - predaj 2 izbového bytu vo Svite

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Chcela by som poďakovať profesionálnej, vždy ochotnej a ústretovej pani maklérke - SAVONA realitná kancelária - za sprostredkovanie kúpy bytu. So službami realitnej kancelárie a hlavne maklérky som bola maximálne spokojná a vrelo odporúčam aj ostatným, ktorí zvažujú kúpu, predaj či prenájom nehnuteľnosti." 

Renáta Starovičová - kúpa 3 izbového bytu Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Veľmi rádi by sme chceli vyjadriť poďakovanie pánovi maklérovi za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a jej následného prenájmu. Vysoko oceňujeme jeho profesionalitu, prístup a spoľahlivosť. Veríme v úspešnú a dlhodobú spoluprácu s realitnou kanceláriou SAVONA, ktorej vysokokvalitné služby určite využijeme aj v budúcnosti. "

Mirka & Ľubo Mědílek - kúpa a prenájom 1 izbového bytu Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Vyjadrujem týmto veľkú spokojnosť s prácou pani maklérky pri komplikovanom predaji bytu, flexibilita, odbornosť a spolahlivosť z jej strany je jedinečnou a silnou stránkou zamestnanca realitnej kancelárie SAVONA. ĎAKUJEME"

rod. FABIANOVA - predaj 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Veľmi pekne ďakujeme p. maklérke za sprostredkovanie kúpy bytu, profesionálny prístup, ochotu, pomoc a zabezpečenie všetkých potrebných úkonov. Realitnú kanceláriu SAVONA odporúčame."

Gmucová Jana - kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Som veľmi spokojná s poskytovanými službami, ochotou a profesionálnym prístupom. "

J. Doláková - prenájom 3 izbového bytu Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

"Rád by som touto cestou poďakoval realitnej kancelárii SAVONA a obzvlášť pánovi maklérovi za jeho solídny a profesionálny prístup a následný hladký priebeh celej kúpy nehnuteľnosti. Nakoľko sa jednalo o moju prvú nehnuteľnosť a v médiách spozorujete takmer denne rôzne kauzy či podvody alebo nekalé praktiky s nehnuteľnosťami, mal som pri hľadaní toho správneho bytu obavy, s čím všetkým sa môžem stretnúť. Avšak, mal som šťastie a natrafil som na toho správneho makléra, ktorý ma pravidelne informoval o priebehu a teda som presne vedel na čom som. Skutočne nemám nič, čo by som mu mohol vytknúť a vrelo odporúčam každému, kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť. "

Ľubomír Kapitančik - kúpa 2 izbového bytu Tatranská Štrba

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Veľká spokojnosť s prístupom makléra  z realitnej kancelárie SAVONA v súvislosti so sprostredkovaním realizácie predaja nášho bytu. Všetko prebehlo vysoko profesionálne a bez akýchkoľvek komplikácií. Jednoducho maximálna spokojnosť, efektívnosť, ústretovosť, korektnosť, výborné poradenstvo. Pána makléra určite odporúčame každému so záujmom o maklérske služby na realitnom trhu. "

Ľ. Bártová a A. Vajdová - predaj 2 izbového bytu V. Tatry

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Ďakujeme realitnému maklérovi za sprostredkovanie predaja nášho rodinného domu na Záhradníckej ulici v Poprade.

Čarnogurská Ružena a rodina - predaj rodinného domu POPRAD

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

So službami realitnej kancelárie SAVONA a maklérom p. Marcom Rossim som bol veľmi spokojný. Výborná komunikácia, ústretovosť, ochota a snaha rýchlo a kvalitne vyriešiť akýkoľvek problém. Služby realitnej kancelárie SAVONA budem určite odporúčať ďalej, nakoľko ich profesionálny, ľudský a hlavne férový prístup si veľmi cením. ĎAKUJEM!

Marek Rusnák - kúpa 1 izbového bytu Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

Ďakujeme realitnej kancelárii SAVONA a hlavne maklérovi za sprostredkovanie kúpy apartmánu, vysokú mieru flexibility - víkendové obhliadky a stretnutia neboli problém, ústretovosť, profesionálne a rýchle riešenie vzniknutých problémov. Pán maklér bol vždy ochotný poradiť, vybavil všetky záležitosti ohľadom prepisu nehnuteľnosti. Realitnú kanceláriu a hlavne p. makléra môžeme len odporučiť. 

Matúš Mišák

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

S pani maklérkou zo SAVONA realitná kancelária sme boli veľmi spokojní, jej ústretové, príjemné a veľmi profesionálne jednanie sa v dnešnej dobe len tak nevidí a môžeme ju len doporučiť. 

Jana Chalúpková a Tibor - kúpa 1 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Ďakujem realitnej kancelárii SAVONA, zvlášť pani maklérke za profesionálny prístup a ochotu pri predaji a kúpe nehnuteľností.

Erika Senešová - predaj dvoch 1 izbových bytov, záhradky a kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Chcem vyjadriť aj takouto cestou svoju spokojnosť so službami Vašej realitnej kancelárie SAVONA. Oceňujem vysokú znalosť, profesionalitu, milý prístup a hlavne ľudskosť p. maklérky a konateľa p. Rossiho.  Kúpu bytu mi sprostredkovala pani maklérka, ktorá je veľmi ochotná a ústretová, s maximálne profesionálnym prístupom. Všetko prebehlo nad naše očakávania, rýchlo a odborne. Samozrejme všade odporúčam Vašu realitnú kanceláriu. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré nielen v práci, ale aj osobnom živote.

Monika K. - kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Ďakujeme veľmi pekne realitnej kancelárii Savona za jej služby pri kúpe nášho bytiku. Za skvelý prístup k ľuďom, k profesionalite, za ich trpezlivosť odpovedať na všetky otázky. Boli sme veľmi spokojní, ešte aj po kúpe bytu sú nápomocní s prepismi a vždy dobre poradia. Oceňujeme ich profesionalitu a ľudskosť. Všetkým odporúčame využiť ich služby."

Lenka Šušorová - kúpa 4 izbového bytu v Kežmarku

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

" S Vašimi ústretovými službami som veľmi spokojná. Oceňujem vysokú znalosť, profesionalitu, ľudskosť, milý prístup makléra, s ktorým realizácia bola pre mňa prioritou."

Anna Pajerchinová

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"So službami realitného makléra som bol maximálne spokojný, všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez komplikácií. Určite budem odporúčať ďalším záujemcom o jeho služby."

Patrik Lednický

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelári

"Od oznámenia o predaji bytu až po odovzdanie novému majiteľovi nebol žiadny problém s akýmkoľvek vybavovaním. Všetko potrebné zabezpečil realitný maklér. S jeho službami ako aj službami RK sme boli veľmi spokojní. Odporúčame všetkým, čo chcú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujeme za ušetrený čas a nervy."

Peter Michalík, Janka Michalíková

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"S manželom veľmi pekne ďakujeme za super prístup pani maklérke, ktorá nám pomáhala s kúpou bytu a pomohla so všetkým, čo sme potrebovali. Kúpa bytu prebehla bez problémov a veľmi rýchlo. Bola ochotná a ústretová, pomôcť a poradiť vo všetkom. Jej prístup bol profesionálny, ale hlavne ľudský, bolá milá a prívetivá. Taký prístup by mal mať každý. Odporúčame. Ďakujeme ešte raz p. maklérke z realitnej kancelárie SAVONA REALITY za sprostredkovanie kúpy bytu. 

Prajeme Vám veľa úspechov! "

Dmytro a Oksana Pereverzievy - kúpa 1 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Pekný deň,

chceme vyjadriť svoju spokojnosť so službami Vašej realitnej kancelárie. Pani maklérka, ktorá sprostredkovala predaj nášho bytu v januári 2017 bola veľmi ochotná a ústretová, s maximálne profesionálnym prístupom. Všetko prebehlo nad naše očakávania, rýchlo a odborne. Ak budeme ešte niekedy riešiť reality oslovíme jedine pani maklérku. Samozrejme všade odporúčame Vašu realitnú kanceláriu. Ešte raz ĎAKUJEME."

Danka a Róbert Vančišinovci - predaj 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Realitnú kanceláriu SAVONA sme predtým nepoznali a takisto sme nemali žiadne skúsenosti s kúpou nehnuteľnosti, preto ďakujeme realitnej maklérke  za jej prístup a sprevádzanie počas celého procesu kúpy teraz už nášho rodinného domčeka. Chceli by sme vyzdvihnúť ochotu promptne odpovedať na naše otázky a poskytnúť potrebné informácie, priateľský a zároveň profesionálny prístup a celkové služby, ktoré táto spoločnosť poskytuje. 

Ďakujeme a prajeme všetko dobré. Nech sa Vám darí!"

Rusnáková

Rusnákovci - kúpa rodinného domu v Spišskej Teplici

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Dobrý deň,

chcela by som poďakovať za zrealizovaný odkup garáže Vašou realitnou maklérkou. Bola som veľmi spokoná s úrovňou servisu, rýchlosťou vybavenia, profesionalitou a ústretovosťou. Doteraz som o realitnej kancelárii SAVONA nepočula a nemám veľmi dobré skúsenosti s realitnými kanceláriami. Preto ma príjemne prekvapila pozitívna skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou. Určite budem Vaše služby odporúčať aj mojim známym.

Ostávam s prianím všetkého dobrého."

Ing. Monika Hotáková, PhD. - kúpa garáže v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"So SAVONA REALITY máme skvelú skúsenosť a veľmi oceňujeme prístup s akým riešia požiadavky svojich klientov. Pánovi Rossimu sme veľmi vďační za jeho profesionalitu a ľudskosť. Dnes už v našom :-) bytíku sme sa zabývali a tešíme sa nie len z nášho domova, ktorý je pre nás taký malý raj, ale aj zo synčeka, ktorého som nosila pod srdcom práve v tom období, ako sa riešili všetky formality. Môžeme len odporučiť. 

Niekedy sa aj sny stávajú realitou... :-)"

Lenka Bugošová - kúpa 3 izbového bytu v Levoči

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

"S realitnou kanceláriou SAVONA, konkrétne s maklérom sme nadmieru spokojní. Rezervácia bytu, následne vybavovanie dokumentov bolo rýchle a bezproblémové. Komunikácia na vysokej úrovni, ak bolo treba poradiť, bol kedykoľvek ochotn odpovedať, vysvetliť, bez pocitu zdžiavania a otravovania. Všetko bolo vyriešené k našej spokojnosti. Vrele odporúčame. Stačí si vybrať byt a o ostatné je postarané. Ďakujeme :-) " 

Dušan Závacký

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"S manželkou ďakujeme za super prístup hlavne pani maklérke, pomohla so všetkým, čo sme potrebovali, bola ochotná a ústretová... Taký prísup by mal mať každý, ešte raz veľká vďaka :-)" 

Ján Bancík - kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Ďakujem realitnej kancelárii SAVONA, konkrétne p. maklérke, ktorá nám pomáhala zrealizovať kúpu rodinného domu. Bola vždy ochotná pomôcť a poradiť vo všetkom, čo takýto úkon obnáša. Jej prístup bol profesionálny, ale hlavne ľudský. Prajem Vám ešte veľa spokojných zákazníkov. Ďakujeme"

Františka Baranová - kúpa rodinného domu v Hôrke

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Som veľmi spokojná so službami poskytnutými Vašou realitnou kanceláriou. Rýchly prístup, ochota a spoľahlivosť, takto by som vedela opísať služby poskytované u Vás. Chcem sa Vám poďakovať."

Martina Chorovská - predaj rodinného domu v Hôrke, predaj záhradky na Dubine, kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Chcela by som popriať kolektívu Vašej realitnej kancelárie veľa úspechov v nasledujúcom roku 2017 a zároveň sa poďakovať za služby, ktoré ste mi poskytli. Mala som len tie najlepšie skúsenosti. Ľudský prístup, rýchlosť, profesionalita. Spolupracovala som s pánom Tomášom Lešičkom aj s pani maklérkou. Tak isto ma príjemne prekvapili priestory Vašej realitnej kancelárie. Pozitívna energia a vkusné zariadenie."

Daniela Malačinová - kúpa garáže v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za prácu, ktorá bola spojená s predajom nášho bytu. 

Sama som realizovala predaj bytu, kde kupujúci bol závislý na hypotekárnom úvere a teda viem posúdiť náročnosť procesu prevodu nehnuteľnosti, do ktorej je zapojená banková inštitúcia.

Pri prevode bytu, ktorú zabezpečovala realitná kancelária SAVONA REALITY a kde sa jednalo o trojprevod s hypotékou, vyslovujem veľmi vysokú spokojnosť s prístupom p. makléra, ktorý celý proces realizoval s vysokou mierou odbornosti a serióznosti prístupu ku každému z klientov, zapojených do procesu prevodu. "

Ing. Mária Holíková, PhD.

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"S realitnou kanceláriou sme boli s priateľom veľmi spokojní. Nebol žiaden problém. Slečna maklérka bola veľmi milá a prívetivá."

M. Nagyová, M. Huličiar - kúpa rodinného domu Šuňava

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Chceme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za úspešné sprostredkovanie predaja nášho bytu ako aj kúpu rodinného domu. Váš prístup zo strany SAVONA REALITY, ako aj po ľudskej stránke bol excelentný. Je naozaj vidieť Vaše dlhoročné skúsenosti, ktoré máte a pretavujete ich do praxe. Príjemne nás potešila navigácia počas celého obchodu od predaja bytu až po kúpu domu. Z Vás to išlo automaticky, no pre ľudí, ktorí v tomto nemajú žiadne skúsenosti to znamená určite obrovskú pomoc.

Obzvlášť chceme vyzdvihnúť Váš priateľský prístup pán Marco ROSSI, profesionalitu v práci a najmä ochotu zdvíhať telefón za každých okolností, prípadne spätné zavolanie.

SAVONA REALITY budeme vždy len a len odporúčať. " 

Tomáš a Martina Labudovci - predaj 3 izbového bytu v Poprade, kúpa rodinného domu Šuňava

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

" Ďakujeme SAVONA realitnej kancelárii za splnenie nášho sna o vlastnom bývaní :-) Ústretovosť, empatia, pomoc a ľudský prístup, s tým všetkým sa stretnete, ak využijete ich služby. V neposlednom rade, chcem takto verejne poďakovať aj pani maklérke, ktorá patrí k skúseným maklérom, vždy poradila, pomohla. Odporúčame a ešte raz veľké ĎAKUJEME. " Kitzovci

Kitzovci - kúpa 1 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

"SAVONA realitnná kancelária, som rada, že sme mohli s nimi spolupracovať... tešíme sa na ďalšiu spoluprácu ;-) "

Šimonovci

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

" Pán maklér úspešne sprostredkoval predaj stavebného pozemku v Štrbe. Od prvej chvíle sme v ňom videli profesionála. Počas celého procesu realitácie obchodu iniciatívne nachádzal riešenia k úspešnému uzavretiu transakcie. K predaju pozemku prispel najmä tým, že prevzal na seba komunikáciu nielen so Správou katastra, ale aj s projektantom, s komunálnymi inštitúciami, ktoré rozhodujú o povolení stavby.

Racionálny, vysoko profesionálny prístup k práci a ku klientovi je charakteristika úspešného realitného makléra, akým je pán maklér - SAVONA realitná kancelária.

Vyjadrujeme úprimné poďakovanie GARAJOVCI. "

Garajovci

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Najlepšia realitná kancelária - SAVONA realitná kancelária - s akou som sa stretol, aj vďaka maklérke, ktorá mala na zodpovednosť moju nehnuteľnosť. Ďakujem a odporúčam.

Ľubomír Ištvanko - predaj 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Som veľmi spokojná s realitnou kanceláriou SAVONA REALITY, predávala som rodinný dom a kupovala byt. Je to seriózna firma, hlavne som najviac spokojná s ich maklérom. Je to šikovný, milý a príjemný maklér, som mu vďačná za prácu, ktorú odviedol. Určite v budúcnosti budem odporúčať  aj iným. ĎAKUJEM

Janka Krempaská

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Ďakujem p. maklérke z realitnej kancelárie SAVONA REALITY za sprostredkovanie kúpy bytu, ktorý sa pomaly, ale iste stane mojim novým domovom. Želám veľa úspechov realitnej kancelárii SAVONA REALITY :-) 

Mgr. Stanislava Kellnerová - kúpa 3 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Pri kúpe aj predaji bytu sme boli nadmieru spokojní. Skvelý prístup so službami a vybavovaním. Odporúčame každému - SAVONA realitná kancelária - Marco ROSSI

Knápekovci - predaj 2 izbového bytu v Poprade, kúpa 4 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

Bol som veľmi spokojný so službami Vašej realitnej kancelárie SAVONA REALITY. Kúpa bytu prebehla bez problémov a promptne. Chcel by som hlavne vyzdvihnúť pána makléra pri vybavovaní prepisu ako aj ostatných záležitostí.

Radovan Petro

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Ďakujem realitnej kancelárii SAVONA REALITY za poskytnuté služby spojené s predajom nehnuteľnosti a pomocou pri skolaudovaní rodinného domu. Za pomoc a kvalitu poskytnutých služieb môžem len odporúčať ďalších klientov.

Mgr. Marianna Hredzáková

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Chcem sa poďakovať realitnej kancelárii SAVONA REALITY,  za bezproblémové sprostredkovanie kúpy bytu. Všetko prebehlo rýchlo a na profesionálnej úrovni. Prajem Vám veľa úspechov.

Miroslava Rýzková - kúpa 1 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Ďakujem realitnej kancelárii SAVONA REALITY, najmä pani maklérke, za profesionálne zvládnutie predaja môjho bytu. Zároveň by som chcela oceniť aj prístup celého tímu tejto kancelárie, vďaka ktorému predaj nehnuteľnosti prebehol bez akýchkoľvek komplikácií. 

Ing. V. Pohánková - predaj 1 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Najlepšia realitka SAVONA REALITY s profesionálnym prístupom. Poradia a pomôžu so všetkým. Sme nadmieru spokojní.

V. Pachová - kúpa rodinného domu Spišská Teplica, predaj 2 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco Rossi - SAVONA realitná kancelária

Ďakujem realitnej kancelárii SAVONA - osobne p. maklérovi za sprostredkovanie predaja rodinného domu. Bol veľmi milý, vybavil nám všetko potrebné, čo sa týka predaja. A tiež potom neskôr, keď som sa na neho obrátila s niečím, čo som ja nevedela vybaviť, stále bol ochotný mi poradiť a pomôcť. 

Za to mu veľmi pekne ĎAKUJEM

Zuzana Kurdelová

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Poďakovanie,

Vážení predstavitelia spoločnosti SAVONA REALITY - Marco ROSSI radi by sme sa Vám poďakovali za excelentné zvládnutie odkúpenia a následného odpredaja do nášho vlastníctva nami vybraného bytu.

     Aj keď sa zrealizovanie kúpy javilo na začiatku ako nemožné, dokázali ste pravý opak, čim ste nám splnili nie len životný sen, ale presvedčili nás aj o tom, že v danej oblasti kde na trhu pôsobia rôzne subjekty patríte k jednoznačnej špičke.

    Napriek prekážkam, ktoré v úvode obchodu figurovali ako veľmi negatívne a neprekonateľné na strane predávajúceho, ste sa s nimi popasovali naozaj úžasne s pozitívnym výsledkom pre nás. Dokonca ste neváhali participovať počas priebehu celého obchodu aj vlastným kapitálom, keďže bolo potrebné vysporiadanie až 15-tich tiarch v podobe exekúcii, v rôznych inštitúciách či subjektoch po celom Slovensku. Aj keď sme boli odmietnutí rôznymi realitnými spoločnosťami z dôvodu vysokej komplikovanosti prípadu s 15-timi exekúciami a tvrdením nemenovanej právnickej kancelárie, že list vlastníctva nevyčistí ani kyselina sýrová, vy ste nás neodmietli a prijali nás.

   Neverili sme do poslednej chvíle, že niečo takéto sa môže podariť, no vy ste to so svojou profesionalitou a kvalitou služby dokázali. Dôkazom toho je stav, že zo sna sa stala pre nás skutočnosť.

   Dnes Vám už píšeme z nášho nového domova, za ktorý vďačíme Vám. Veríme, že vaši klienti počas vášho pôsobenia na trhu s realitami sú rovnako spokojní ako my a prajeme vám, aby ste mali komplikovaných prípadov čím menej, no keď Vás aj postretajú vieme, že nie je pre vás problém všetko vyriešiť k maximálnej spokojnosti klientov.

   Záverom sa Vám chceme ešte raz veľmi pekne poďakovať za Váš prístup, kvalitu, organizáciu, vlastnú zainteresovanosť kapitálom, či zrozumiteľným jednaním, ktoré nám počas celej doby realizácie obchodu bolo blízke.

   Prajeme veľa úspechov pri ďalších obchodných prípadoch a veľa maximálne spokojných klientov, akými sme sa stali aj my. Bolo nám potešením a verte, že ak niekto z nášho okolia bude potrebovať riešiť niečo s realitami, jedinou našou odpoveďou bude SAVONA REALITY :-)

                                                    Mirka a Radko

Mirka a Radko Valentovič - kúpa 3 izbového bytu v Spišskom Štiavniku

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

Dobrý deň, cez realitnú kanceláriu SAVONA REALITY - realitný maklér MARCO ROSSI - som pred nedávnom predával 3 izbový byt v Poprade. Touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie za profesionálny prístup a ústretovosť realitnej kancelárie. Nakoľko mám skúsenosť aj s inými RK, dovolím si tvrdiť, že RK SAVONA ich svojou odbornosťou, poradenstvom a pomocou makléra ďaleko prevyšuje. Nebojím sa ich označit za jednotku na trhu v danom regióne.

Vojtech Bartoš - predaj 3 izbových bytov v Poprade, predaj rodinného domu v Novej Lesnej

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI - SAVONA realitná kancelária

Dovoľujem si Vám poďakovať za Váš profesionálny prístup k odpredaju mojej nehnuteľnosti. S Vaším prístupom a bezproblémovým priebehom predaja doporučujem aj ďalším klientom využiť Vašu realitnú kanceláriu SAVONA REALITY.

Ľubomír Kolenčík

Nehnuteľnosť predával realitný maklér SAVONA realitná kancelária

Spoločnosť  SAVONA REALITY - je velmi seriózna spoločnosť, realitní agenti sú príjemní, skúsení v predaji nehnuteľností a taktiež spoľahliví...z vlasných skúseností – z predaja 2 izbového bytu odporúčam realitného agenta Marca Rossiho pokiaľ chcete výhodne predať svoju nehnuteľnosť a v rýchlom čase.

Anna Konečná - predaj 2 izbového bytu Poprad

Nehnuteľnosť predával realitný maklér Marco ROSSI - SAVONA realitná kancelária

Cez realitnú kanceláriu SAVONA REALITY som kupovala nehnuteľnosť v marci 2015.

Touto cestou by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť pri realizácie kúpy bytu.

Bola som milo prekvapená vysokou úrovňou poskytnutých služieb.

Veľmi pozitívne hodnotím aj prístup makléra - p. MARCO ROSSI. Svojimi odbornými vedomosťami a ochotou pomôcť a poradiť si získal moju dôveru.

Ako klientke mi bol poskytnuté odborné poradenstvo a tiež komplexný servis pri získavaní všetkých potrebných podkladov. To mi ušetrilo mnoho času a zbytočného stresu.

Ak by niekto z mojej rodiny alebo známych chcel riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, jednoznačne mu odporučím Savona Reality.

Zuzana Melegová, Poprad - kúpa 2 izbového bytu v Poprade

Nehnuteľnosť predával realitný maklér MARCO ROSSI - SAVONA realitná kancelária

<<< 1 2 3 4 5 ... 7 8
Hore