Detail

Späť
TOP ponuka
Exkluzívne
ID 7496 Kraj Prešovský Okres Poprad Mesto Tatranská Štrba Celková výmera pozemku 570 Počet izieb 7

Tatranská Štrba, okres Poprad

*VIDEO* CHATA LÚČ

cena na vyžiadanie
0
7
570 m2

 

 

EXKLUZÍVNE - SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ  objekt rekreačnej chaty - CHATA LÚČ - v tichom prostredí Vysokých Tatier v obci Štrba, časť Tatranská Štrba. Nachádza sa na pozemku o výmere 570 m2. 

CHATA LÚČ je  objekt so sedlovou strechou, nepodpivničený, s dvomi nadzemnými podlažiami, má drevené schody, drevené dvere, drevené okná s izolačným dvojsklom a žalúziami, vykurovanie je centrálne, v kotolni plynový kotol a zásobníkový okrievač TÚV. Je vytvorená ako dve samostatné bytové jednotky s vlastnými vchodmi s celkovou kapacitou lôžok v počte 11.

Dispozícia chaty:

- Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kotolňa, zariadená kuchyňa s jedálenským sedením, obývacia časť - spoločenská miestnosť s krbom, dve kúpeľne (jedna s vaňou, umývadlom a wc, druhá so sprchovacím kútom, umývadlom a wc), dve dvojlôžkové izby. Túto bytovú jednotku využívali majitelia na svoje súkromné účely - bývanie, ale je vhodná aj na ubytovanie. 

- Na druhom podlaží sa nachádza vstupná chodba, samostatné schodisko zvonku, zariadená kuchyňa s jedálenským sedením, dve dvojlôžkové izby, každá s kúpeľňou (sprchovací kút, wc, umývadlo) a jedna izba trojlôžková s kúpeľňou (sprchovací kút, umývadlo a wc).

Tento objekt je možné využívať celý na podnikateľské účely - ubytovacie služby, ale je vhodný aj na kombináciu bývania a ubytovania.

Obec Tatranská Štrba má dobrú občiansku vybavenosť, dostupnosť na Štrbské Pleso a do okolitých obcí Vysokých Tatier, do mesta Poprad, ponúka množstvo možností na turistiku, cykloturistiku, lyžovačku v lyžiarskych strediskách alebo aj kúpanie v AQUACITY Poprad alebo termálnom kúpalisku Vrbov.

Viac info na tel. č. 0911 566 814

Výbava:

Bez výbavy.

Okolie:
Hory | Kostol | Lesy | Park | Potraviny | Turistické chodníky | Stredisko cestovného ruchu | Reštaurácia |

Kontaktujte makléra

Marco ROSSI Ponuka makléra
0911 566 814
rossi@savonareality.sk
certifikat_rossi

Kontaktovať makléra

Ďalšie ponuky

Exkluzívne
Pozemok, 453 m2,...
Slovenská Ves
22 000 €
453 m2
Predané
PREDANÉ - 2 izbový byt...
Poprad
62 800 €
 
2
52 m2
Rezervované
REZERVOVANÉ
Poprad
90 000 €
 
3
75 m2
Rezervované
REZERVOVANÉ
Poprad
87 000 €
 
3
70 m2
Hore