Detail

Späť
TOP ponuka
Exkluzívne
ID 7496 Kraj Prešovský Okres Poprad Mesto Tatranská Štrba Celková výmera pozemku 570 Počet izieb 7

Tatranská Štrba, okres Poprad

CHATA LÚČ, 11 lôžok, Tatranská Štrba

250 000 €
0
7
570 m2

 

***- SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ objekt rekreačnej chaty - CHATA LÚČ*** - v tichom prostredí Vysokých Tatier v obci Štrba, časť Tatranská Štrba.

✔️ Nachádza sa na pozemku o výmere 570 m2. 

✔️ CHATA LÚČ je objekt so sedlovou strechou, nepodpivničený, s dvomi nadzemnými podlažiami, má drevené schody, drevené dvere, drevené okná s izolačným dvojsklom a žalúziami, vykurovanie je centrálne, v kotolni plynový kotol a zásobníkový okrievač TÚV. Je vytvorená ako dve samostatné bytové jednotky s vlastnými vchodmi s celkovou kapacitou lôžok v počte 11. 

✔️ Dispozícia chaty: 

- Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kotolňa, zariadená kuchyňa s jedálenským sedením, obývacia časť - spoločenská miestnosť s krbom, dve kúpeľne (jedna s vaňou, umývadlom a wc, druhá so sprchovacím kútom, umývadlom a wc), dve dvojlôžkové izby. Túto bytovú jednotku využívali majitelia na svoje súkromné účely - bývanie, ale je vhodná aj na ubytovanie. 

- Na druhom podlaží sa nachádza vstupná chodba, samostatné schodisko zvonku, zariadená kuchyňa s jedálenským sedením, dve dvojlôžkové izby, každá s kúpeľňou (sprchovací kút, wc, umývadlo) a jedna izba trojlôžková s kúpeľňou (sprchovací kút, umývadlo a wc). 

✔️ Tento objekt je možné využívať celý na podnikateľské účely - ubytovacie služby, ale je vhodný aj na kombináciu bývania a ubytovania. 

✔️ Obec Tatranská Štrba má dobrú občiansku vybavenosť, dostupnosť na Štrbské Pleso a do okolitých obcí Vysokých Tatier, do mesta Poprad, ponúka množstvo možností na turistiku, cykloturistiku, lyžovačku v lyžiarskych strediskách alebo aj kúpanie v AQUACITY Poprad alebo termálnom kúpalisku Vrbov. 

✔️ © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SAVONA REALITY 

✔️ Tel.č. 0911 566 814 - MARCO ROSSI

Výbava:

Bez výbavy.

Okolie:
Hory | Kostol | Lesy | Park | Potraviny | Turistické chodníky | Stredisko cestovného ruchu | Reštaurácia |

Kontaktujte makléra

Marco ROSSI Ponuka makléra
0911 566 814
rossi@savonareality.sk
certifikat_rossi

Kontaktovať makléra

Ďalšie ponuky

Predané
PREDANÉ - Rodinný dom,...
Spišský Štiavnik
40 000 €
 
3
631 m2
TOP ponuka
URSUS - 2 izbové byty...
Poprad
1 420 €
 
2
54 m2
Predané
PREDANÉ
Poprad
83 000 €
 
3
68 m2
Rezervované
URSUS - REZERVOVANÉ -...
Poprad
1 650 €
 
4
114 m2
Hore